Wydawnictwo

O nas

Kim jesteśmy?

Ludźmi z pasją tworzenia. Dla nas praca to przyjemność i nie ukrywamy – lubimy oddawać się tej przyjemności.
A wszystko zaczęło się w pewnej redakcji, pewnej znanej gazety, gdzie praca zawodowa zaczęła być dla nas czymś więcej, niż jedynie pracą z obowiązku i dla pieniędzy. Wśród znakomitych naszych nauczycieli zdobywaliśmy doświadczenie potrzebne do tego, by po latach pracy, w pełni móc rozwinąć nasze wizje i pomysły już na własnej przestrzeni. Tak oto powstał EBER – rodzinne przedsięwzięcie tworzone wokół rynku wydawniczego, projektowego
i reklamowego. Od 2007 roku zajmujemy się projektowaniem i składem książek, czasopism i różnego rodzaju wydawnictw zwartych i ciągłych. Rozwiązaniami z zakresu szeroko rozumianego projektowania graficznego,
identyfikacji wizualnej, doradztwa w zakresie druku i produkcji wydawniczej.

Współpraca z nami

Zapraszamy do współpracy wydawnictwa o dowolnym profilu działalności. Mamy doświadczenie w pracy z wydawnictwami z różnych branż, zatem żadnego wyzwania bać się nie będziemy. Poradzimy sobie z najbardziej skomplikowanymi tekstami. Doradzimy w zakresie projektowania, składu oraz druku na wszelkich etapach realizacji powierzonych nam projektów.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zrealizować projekty marketiongowo-promocyjne ale nie mają własnej wizji – pomożemy w określeniu charakteru graficznego i konceptualnego projektów.
Zapraszamy firmy chcące odmienić lub odświeżyć swój wizerunek związany z identyfikacją personalną – przygotujemy dopasowany produkt, dokładnie do potrzeb klienta.
Dostosujemy się do każdej sytuacji o ile koresponduje ona z naszym profilem działalności.

Wybrane realizacje