Wydawnictwo

Oferta

Projektowanie graficzne

Zajmujemy się projektowaniem graficznym w bardzo szerokim spektrum tego zagadnienia. Od realizacji kampanii reklamowych typu outdoor na billboardach, citylightach i innych nośnikach wielkiego formatu po format mniejsze, jak plakaty, roll’upy, foldery, kalendarze, ulotki oraz najróżniejsze drobne formy reklamowe.
Opracowujemy schematy informacyjne, prezentacje firmowe, formularze osobowe, kwestionariusze danych osobowych - słowem - architekturą informacji w jej wielu aspektach.
Mamy również bogate doświadczenie w tworzeniu rycin, ilustracji oraz materiału zdjęciowego do książek i czasopism.
Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem layoutów stron internetowych, które następnie wdrażamy we współpracy
z naszymi zaufanymi partnerami z branży IT.
Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych, korporacyjnych, agencji reklamowych jak i instytucji państwowych. Od 2007 roku nawiązaliśmy współpracę z wieloma klientami, z którymi wciąż pozostajemy w relacjach biznesowych.

Skład / DTP / Druk

Książki to nasza pasja. Wszystko, co wiąże się z drukiem wydawnictw zwartych i ciągłych nie jest dla nas obojętne. Dlatego wielką radość sprawia nam praca nad tekstem - projektowanie książek, makiet dla czasopism oraz sam skład - możliwość uczestniczenia i podglądania procesu powstawania gotowego produktu, który z ekranu monitora trafia na półki księgarń, do punktów prasowych.
W zakresie składu/DTP posiadamy bogate doświadczenie. Zajmujemy się książką czy czasopismem na wielu poziomach ich powstawania. Od projektu po skład aż do koncepcji okładki - świadczymy kompletne rozwiązania w tej dziedzinie.
Jesteśmy zawsze na bieżąco ze zmianami w branży - podążamy za trendami światowymi jak i tymi na rynku krajowym. Obserwujemy jak ewoluuje proces powstawania książki i poznajemy nowe rozwiązania w zakresie składu, wdrażając je następnie podczas realizowania projektów dla naszych klientów i zleceniodawców.
Dodatkowo zajmujemy się prowadzeniem kursów i szkoleń związanych z przygotowaniem do pracy nad tekstem.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to nowoczesny wizerunek firmy - logo, typografia firmowa, kolorystyka - wszystko to, co nadaję firmie cech szczególnych i niepowtarzalnych. To, co odróżnia nas od innych i powoduje, że jesteśmy rozpoznawani w tych obszarach, na których nam najbardziej zależy. Projektując system identyfikacji wizualnej opracowujemy:
- logo/logotyp
- typografię firmową
- druki firmowe: papier firmowy, teczka, wizytówka
- kalendarze, roll’up, plakat, foldery, broszury, ulotki
- kasetony, witryny sklepowe, szyldy
Od kilku lat specjalizujemy się w dostosowywaniu identyfikacji firmowej do wymogów UE w związku z funduszami unijnymi - projektujemy tablice informacyjne, ulotki, naklejki informacyjne, etc.

Wystawy / systemy wystawienicze

Oferujemy Państwu możliwość zorganizowania wystawy o dowolnej tematyce na naszym systemie wystawienniczym. System został tak zaprojektowany, by umożliwić ekspozycje w pionowym lub poziomym układzie plansz, pojedynczo lub w połączeniu kilku ze sobą. Jeden moduł dwustronny ma wymiary 180 x 100 cm, co w zestawieniu całości (32 moduły) daję olbrzymią powierzchnię wystawienniczą. System można stosować zarówno przy ekspozycji plenerowej jak i wewnątrz budynków. Oferta na zorganizowanie wystawy zazwyczaj obejmuje:
- projekt plansz wraz z ich produkcją (druk i wyklejanie na materiale PCV)
- wynajem systemu
- transport/montaż/demontaż
- ubezpieczenie na czas trwania wystawy
Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem indywidualnych systemów, dostosowanych do potrzeb klienta.

Wybrane realizacje