Wydawnictwo

Nasze wydania

Wrocław REAKTYWACJA 20 lat Samorządu Wrocławskiego

To pozycja przygotowana i wydana na zamówienie UM Wrocławia, w związku z rocznicą 20-lecia Samorządu Wrocławskiego. Materiał zdjęciowy do albumu dostarczył Mieczysława Michalaka a wstęp napisali - Beata Maciejewska i Mariusz Urbanek. Rok wydania: 2010.

Zwierzęta Wrocławskiego ZOO

Album wydany na zamówienie Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego, w komplecie z kalendarzem naszego autorstwa.Zdjęcia zwierząt wykonał Mieczysław Michalak. Rok wydania 2009. Nakład niestety już wyczerpany.

Nasz zespół

WYDAWNICTWO EBER to projekt, który zakłada kompleksową produkcję książek - od koncepcji, przez projekt, skład, aż po druk i dystrybucję.Nasz kolektyw to autorzy tekstów, doskonali dziennikarze, redaktorzy, korektorzy, fotograficy, łamacze, drukarze. Profesjonaliści, którzy brali udział w powstawaniu niejednej książki czy albumu. Ludzie wciąż aktywni na polu wydawniczym, gwarantujący najwyższą jakość wykonanych prac.

Współpraca z nami

Oferujemy usługi z zakresu przygotowania tekstów, opracowania redakcyjnego, przygotowania materiału ilustracyjnego/zdjęciowego. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych, którzy mają koncepcję i pomysł na wydanie własnej książki, albumu czy innej formy wydawniczej, lecz nie posiadają zasobów i możliwości by tego dokonać. Nasz zespół dokładnie przeanalizuję Państwa propozycję i dostosuje do niej odpowiedni wariant ofertowy.

Wybrane realizacje